www.hotel-ubytovani.com
 

Apartmány ŽELEZNÁ ubytování Praha 1

 
 
 
Apartmány Praha 1 Železná -  je k dispozici připojení na internetApartmány Praha 1 Železná - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Praha 1 Železná - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Praha 1 Železná - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Praha 1 Železná - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Apartmány ŽELEZNÁ
Železná 12, Praha 1 11000
Česká Republika
Pension-Praha-Zelezna@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmány Železná ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmány ŽELEZNÁ - ubytování Praha 1 | Vítejte

 
Apartmány Praha 1 Železná Nabízíme Vám ubytování v apartmánech v historickém centru Prahy v Železné ulici, 50 metrů od Staroměstského náměstí.

Praha ubytování v apartmánech popis:
Apartmány se nacházejí v 3. až 5. patře historického domu v Železné ulici, která vede jako pěší zóna na Staroměstské náměstí v Praze. Apartmány mají stejný půdorys, ale liší se svým charakterem a výhledem na Starou Prahu. Zcela jedinečný pohled je z nejvyššího apartmánu v 5. patře.

Apartmány Železná v Praze tvoří velký obývací pokoj, ložnice, kuchyně, chodba, koupelna a WC. V ložnici jsou 3 postele s možností přistýlky, obývací pokoj je lze použít jako druhou ložnici pro 1 - 4 hosty (apartmán v 5. patře má možnost 5 přistýlek t.j. ubytování až pro 8 hostů).  

Apartmán 5. patro je střešní apartmán s původními restaurovanýmy trámy a výhledem přímo na hodiny Staroměstského orloje, neopakovatelnou scenérii Starého města a Pražský hrad. Romantika, která zapůsobí na každého.

Apartmán 4. patro je moderně zrekonstruovaný, součástí je výjímečně vybavená kuchyně, lze ubytovat až 8 osob. Nejvyhledávanější apartmán pro ty, co se chtějí bavit, vhodný pro oslavy všeho druhu nebo i jako dlouhodobý pronájem za výbornou cenu pro české i zahraniční studenty.

Apartmán 3. patro je citlivě zrekonstruovaný se zachováním všech původních prvků ze začátku minulého století: původní parkety, zámky a vysoké dvojkřídlé zámecké dveře do ložnice, obývacího pokoje i kuchyně. Vhodné pro rodiny s malými dětmi nebo pro pracovité samotáře na dlouhodobý pobyt. K dispozici DVD přehrávač, vysokorychlostní internet.

Apartmány v Praze Železná vybavení
Povlečení a 2 ručníky na osobu, TV a satelit přes 1000 programů radio a přehrávač CD, žehlící prkno, sušák, bezdrátový internet WiFi. V kuchyni mikrovlná trouba, lednička, varná konvice, nádobí, hrnce, káva, běžné přísady k vaření. Apartmán ve 3. patře - sklokeramická varná deska, apartmán ve 4. patře má plynový sporák, apartmán v 5. patře má elektrický vařič.

Výhody apartmánů oproti hotelu:
Apartmány v Železné ulici Praha nabízejí více soukromí a prostoru než v hotelu, získáte celý byt za cenu hotelového pokoje. Víc pohodlí než v hotelu, ve všech apartmánech je k dispozici vybavený kuchyňský kout. Děti do 10 let mají ubytování zdarma. First minute, last minute a dlouhodobý pobyt jsou řešeny individuálně. Služby podobné těm hotelovým, recepce v přízemí domu od 10:00 do 20:00 hodin. Mimo tuto dobu je možné řešit požadavky telefonicky nebo pomocí SMS. Množství dalších služeb srovnatelných s hotelovými (úklid, povlečení a ručníky v ceně), WiFi internet.

Železná Praha levný pokoj
Pokoj se nachází na 1. patře historického domu v Železné ulici. Místnost je zrekonstruována, tvoří ji ložnice s kuchyňským koutem s elektrickým vařičem a vlastní toaleta a sprchový kout. K dispozici DVD přehrávač, vysokorychlostní internet. Pokoj je velmi malý a je vhodný pro 1 max. 2 osoby. Vybavení je jednodušší než u apartmánů.